ROBOTYKA

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6-10 lat i polegają na konstruowaniu
z klocków Lego robotów oraz na ich programowaniu. Robotyka w ofercie Speak Now jest połączeniem edukacji (mechanika, informatyka, cybernetyka) i dobrej zabawy.

Sama robotyka oparta jest w naszej ofercie na zestawach klocków lego wyposażonych w elementy elektroniczne i mechaniczne, które sterowane są za pomocą komputerów i programów. Te ostatnie dzieci układają samodzielnie za pomocą specjalnych ikon. Przed zabawą i samym układaniem robotów mali konstruktorzy w formie rozmowy, konkursów, zagadek, przyswajają wiedzę o zastosowaniu robotów w życiu codziennym ludzi (chirurgia, astronautyka, przemysł, wojsko, motoryzacja itd.).

Warsztaty usprawniają manualnie, rozwijają wyobraźnię, uczą dokładności i skupienia. Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 10 roku życia. Poniżej film demonstracyjny – zajęcia z robotyki:

SAFARI CAMP
Safari Camp to wyjątkowe zajęcia, w trakcie których poznajemy dzieła najdoskonalszego inżyniera wszech czasów, jakim jest Matka Natura! Przyjrzymy się najróżniejszym zwierzętom z całego świata, w tym gorylowi, żyrafie, czy żółwiowi, zastanawiając się dlaczego wyglądają i zachowują się właśnie tak. Potem wspólnie zbudujemy roboty na ich podstawie i postaramy się, aby sprawnie imitowały swoje pierwowzory.

NOWOŚĆ!!!!
StarCAMP to kurs łączący w sobie tematykę związaną z filmami sciencie fiction z obecnym stanem wiedzy na temat kosmosu. Na zajęciach poznajemy historię odkrywania kosmosu, wynalazki które przyczyniły się do powodzenia misji kosmicznych oraz poznajemy naukowe fakty dotyczące ciał niebieskich i znanego nam wszechświata. Popuszczamy również wodze fantazji i inspirując się znanymi filmami zastanawiamy się czego jeszcze nie odkryto.
Poniżej film demonstracyjny – przykładowe konstrukcje:

Zadowolenie

Zaufanie klientów

Jakość

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio